Categories Showbiz

Romeo: Do t’i hakmerrem Gracianos

Një zarf i bardhë erdhi në shtëpinë e ‘BBV3’ ku 3 të nominuarit e javës Romeo, Lisi, dhe Heidi mbajtën një konferencë përballë banorëve të tjerë duke shprehur arsyet pse duhet të vazhdojnë garën ende.

Romeo, si një prej të nominuarve u shpreh se do hakmerret për gjërat që ai është duke kaluar që nga mbrëmja e së shtunës, pasi që siç e kemi parë prej reagimeve të tij nuk e priti aspak mirë nominimin me 2 personat më të lidhur në shtëpi.

Meriton: Çfarë do të ngeli peng po dole?

Romeo: Që nuk kryqëzova Gracianon.

Vesa: A do hakmerresh në vazhdim për këtë përjetim që të dhanë?

Romeo: Po.

Sara: Një emocion që ta ka mësuar situata me ata të tre aty dhe që do ta ndash me njerëzit që të dëgjojnë.

Romeo: Duhet ta pranojë, unë këto ditë kam qenë i përhumbur, por ndonjëherë kur përhumbesh për njerëzit e tu s’ka asnjë gjë të keqe. Kështu që mos kini frikë dhe kur jeni kështu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Ikja jote më la pa frymë”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë

Një njeri shumë i shtrenjtë për Eni Çobanin është ndarë nga jeta. Juristja ka bërë…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Dashnor Diko futet në BBV me një karrocë me banane: Mos e neglizhoni këtë frut, ju mbyll gojën (Video)

Një ditë aspak e zakontë ishte kjo e sotmja në ‘Big Brother VIP 3’, teksa…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Rita Lati hyn në Big Brother Vip/ Si reagon Roza?

Vëllai i Madh i ka vendosur banorët në një sfidë shumë të vështirë këtë herë.…

LEXO ME SHUME