Categories Lajme

Shembet ura në Darzezë të Fierit, bie në lumë kamioni, plagoset shoferi

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në fshatin Darzezë të Fierit. Mësohet se ura e këtij fshati është shembur, ndërsa për pasojë një mjet i tonazhit të rëndë ka rënë në lumë.

Për pasojë ka mbetur i p lagosur shoferi i kamionit. Po ashtu bëhet e ditur se ura ishte e amortizuar ndërsa nuk ka arritur që të mbante peshë të madhe.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Sarandë/ U kap me doza cannabisi dhe një mjet prerës (thikë), në automjet, vihet në pranga 46-vjeçari

Sarandë/Goditje të njëpasnjëshme në kuadër të megaoperacionit “Tempulli 2”, kundër veprimtarisë kriminale të shitjes në…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Mbante kanabis në makinë për ta shitur, në pranga 32-vjeçari në Shkodër. Sekuestrohen edhe 115 fara lëndë narkotike

Një 32-vjeçar është vënë në pranga në Shkodër, pasi iu gjet në makinë lëndë narkotike…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Atentat shqiptarit në Spanjë, 34-vjeçari qëllohet me 5 plumba

Një 34-vjeçar shqiptar ka rënë pre e një atentati mbrëmjen e djeshme në Marbella të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

DETAJE/ Si doli pronar tokash në Spitallë qytetari 7 vjet pasi kishte ndërruar jetë! Skema e përdorur për tjetërsimin e pronës

Qindra mijëra metra tokë rezultuan të tjetërsuara në zonën e Spitallës në Durrës. Tjetërsimi sipas…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Ditën e hënë vendi ynë do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike si rezultat…

LEXO ME SHUME