Categories Kuriozitete

Shfaqet një objekt misterioz në Rusi, dyshohet të jetë UFO

Një mjet në formë të çuditshme unazore, me ngjyrë të zezë, është filmuar duke u shfaqur në qiell mbi kryeqytetin e Rusisë. Filmi u qëllua nga një dëshmitar okular në një bllok banimi në rrethin e Zyablikov të premten, më 7 dhjetor. Ai e përshkruan “formën e veçantë” duke qëndruar në ajër për një kohë të gjatë dhe tha se “dukej si një UFO”. Edhe pse ata shtuan se ka shumë të ngjarë të ketë qenë një unazë tymi, por nuk kishte shpjegim se si dhe pse ishte në ajër. Klikoni linkun për ta parë momentin:

https://www.mirror.co.uk/news/weird-news/strange-black-ring-spotted-skies-13782138#ICID=OffSiteVideo

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 30 Maj 2024

Dashi Sot është një ditë e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Shfrytëzojeni pasi…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

ZBULIMI/ Shkencëtarët mund të kenë zgjidhur misterin e piramidave të Egjiptit

Shkencëtarët mendojnë se kanë zgjidhur misterin e mënyrës se si 31 piramida, përfshirë kompleksin e…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Diel 19 Maj 2024

Dashi Dite shume e trazuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje.…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 15 Maj 2024

Dashi Këtë ditë duhet të mendoni që të ndryshoni garderobën tuaj: rrobat që nuk i…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 14 Maj 2024

Dashi Asgjë për t’u veçuar gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Merrini gjerat…

LEXO ME SHUME