Categories Lajme

Zbulohet identiteti i autorit të ngjarjes së Laprakës

Erion Benga dhe Griselda Gjikolaj sapo kishin dalë nga një lokal në bllokun “Gintash” në zonën e Laprakës dhe po largoheshin me një makinë “Benz” kur u qëlluan me armë zjarri nga i riu nga Puka.

Është zbuluar identiteti i autorit të vrasjes së 17-vjeçares, Grisejda Gjikolaj në Laprakë. Ai është Robert P., 19-vjeç.

Erion Benga dhe Griselda Gjikolaj sapo kishin dalë nga një lokal në bllokun “Gintash” në zonën e Laprakës dhe po largoheshin me një makinë “Benz” kur u qëlluan me armë zjarri nga i riu nga Puka.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME