Showbiz

Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi bëhen prindër për herë të dytë, zbulohet emri i vajzës

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori turk Tolgahan Sayisman janë bërë prindër për herë të dytë. Kanë qenë mediat turke ato që kanë bërë të ditur lajmin e shumëpritur. Ish-Missi shqiptar solli në jetë një vajzë mbrëmjen e djeshme në një spital privat në Anadoll.

Siç e kanë paralajmëruar edhe më herët, dyshja i kanë vendosur së bijës emrin Alina. As Almeda dhe as Tolgahan nuk kanë reaguar ende publikisht, pas lindjes së vajzës, ndërsa ne mbetemi në pritje të detajeve të tjera.

Kujtojmë që çifti kanë sëbashku edhe një djalë 2-vjeçar, i cili quhet Efehan.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: