Categories Lajme

Shqiptari josh 14-vjeçaren, e mitura përfundon në hotel me 40-vjeçarin! Ja çfarë ndodh…

Një 40-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia në Greqi, pasi ka joshur një vajzë të mitur 14-vjeçare. Ngjarja ka ndodhur në Athinë. Mediet greke shkruajnë se shqiptari, emri i të cilit nuk bëhet me dije, ishte ishte mik i familjes së vajzës 14-vjeçares, gjithshtu me origjinë shqiptare.

Sipas verifikimeve ka rezultuar se ai kishte arritur të joshte 14-vjeçaren, duke i fituar besimin, madje duke bërë që e mitura të largohej shpesh nga shtëpia dhe të shkonte në banesën e 40-vjeçarit.

Kur vajza e mitur u largua për herë të fundit nga shtëpia, prindërit e saj lajmëruan policinë, e cila bëri të mundur arrestimin e tij, pasi adoleshentja kishte postuar në rrjetet sociale një foto me shqiptarin teksa ndodheshin në një hotel në qendër të Athinës. Tashmë ai akuzohet për joshte të të miturës dhe është lënë në paraburgim.Shqiptarja

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME