Categories Showbiz

Spartak Ngjela tregon “fiksimin” në “Big Brother Vip”: Rike ka bukuri sensuale, mund edhe ta fitojë…

Avokati Spartak Ngjela, i ftuar sot në “Breaking” në Top News, ka analizuar edhe lojën e banorëve të Big Brother VIP. Ngjela tha se Juli është i saktë në artikulim, ndërsa Romeon sipas tij e ndjek hija e vëllait. Rike Roçin, Ngjela e sheh si fituese.

“Ata që vijnë nga aktrimi, janë më mirë se të tjerët. Jul Deda është mirë në artikulim, Romeo nuk i ka të qarta idetë. Ka dhe një defekt, ka një hije që e përndjek.Ka qenë vëllai dikur atje. Këta nuk e njohin kritikën e skenës. Nëse një aktor imiton një aktor tjetër të madh, ka hijen e tij brenda. Ka hijen e vëllait që e godet, se edhe i ngjan. Kjo të ulë pikët, e godet për fitoren.

Rike Roçi dhe Egla kanë sens aktorial. Janë disa me sens aktorial atje. Do të vijojë Roçi se ka bukuri sensuale. Lidhet me aktrimin, duhet të ketë pasur eksperiencë në aktrim. Po të ketë shkëlqim ajo dhe të ketë risi në të folur, mund ta fitojë”-tha Ngjela.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME