Categories Showbiz

Supriza e Luizit për Kiarën, Reagon Butrint Imeri dhe “ofendon” Kiarën me….

Nëse mendoni se surpriza e djeshme, në ditën e të dashurarëve nga Luizi për Kiarën shkriu zemrat e të gjithëve, po gaboni. Në fakt është dikush që nuk e ka shijuar edhe aq këtë surprizë.

Po flasim për ish të dashurin e Kiara Titos, Butrint Imerin. Ky i fundit është bërë dashur padashur, pjesë e Big Brother VIP për shkak të lidhjes së tij vite më parë me Kiarën e cila tahmë po shijon romancën me Luiz Ejllin.

Luizi i dedikoi Kiarës një këngë për “Shën Valenin” e cila arriti 1.7 milion shikime në më pak se 24 orë. Por reagimi i Butrintit tregoi shumë. “Gëzuar Shën Valentinin”, shkroi ai duke e shoqëruar me gishtin e mesit teksa tregoi se ishte vetëm në Milano.

Kënga e Luiz Ejllit kushtuar Kiarës për Shën Valentin duket se ka thyer çdo rekord. Vetëm brenda pak orëve, në kanalin e Youtube të Top Channel, kënga numëron plot 1.6 milionë klikime.

Këngëtari surprizoi Kiarën në prime-in e djeshëm me këngën të cilën e shkruajti vetë përgjatë javës, duke bërë prova në dhomën e rrëfimit.Kënga deri tani numëron edhe 4000 komente.

Në kuadër të “Shën Valentinit”, Vëllai i Madh organizoi një lojë për banorët, të cilët u ndanë në çifte. Loja u bë me makarona.Ai çift që lë më pak spageti në pjatë, do ketë një bonus nga Vëllai i Madh.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME