Categories Lajme

Taulant Muka publikon CV-në zyrtare të Edi Ramës: Pa diplomë dhe nuk di të shkruaj…

Studiuesi Taulant Muka ka publikuar CV-në e Kryeministrit Edi Rama nga ku kuptohet se kreu i qeverisë është pa diplomë.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Muka thekson se Rama është një “ngelës” dhe se nuk di të shkruaj as një CV-së, duke iu referuar varfërisë së këtij dokumenti.

Postimi i plotë

Shpërndajeni!
Arsimi: Akademia e Arteve? CV Zyrtare e Kryeministrit vërteton që nuk ka diplomë! Nuk di të shkruaj as dhe një CV 😅- NGELËS!
Linku: http://www.parlament.al/Files/cvAnetar/edirama_file_cv.pdf

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME