Categories Lajme

Tentoi të vriste gruan pas dyshimeve se e tradhtonte, shqiptari qëllon për vdekje vajzën 16-vjeçare dhe italianin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Itali, ku një 45-vjeçar me origjinë shqiptare i identifikuar si Taulant Malaj, ka vrarë vajzën e tij 16-vjeçare dhe një italian 51-vjeçar, Massimo De Santis.

Sipas mediave italiane vrasësi i dyshuar është babai i viktimës 16-vjeçare që punon si bukëpjekës dhe i cili tashmë është ndaluar nga karabinierët.

Në momentin e ngjarjes ka mbetur e plagosur edhe bashkëshortja e vrasësit të dyshuar, ndërkohë që tani ajo është e shtruar në spitalin e Foggia.

Sipas raportimeve të deri tanishme mësohet se 45-vjeçari tentoi të vriste gruan e tij, pasi dyshonte se ajo e tradhtonte,  por vajza e tij 16-vjeçare tentoi ta mbronte të ëmën dhe ai e goditi vajzën me thikë për vdekje. Ndërkohë menjëherë pas kësaj ai vrau edhe italian me të cilin ai dyshonte se e shoqja e tradhtonte.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME