Categories Bota

Tre persona tallen në market me të, por i bën për spital (Video)

Kamerat e sigurisë brenda një lokali në Shën Petersburg kanë filmuar një rrahje që ka shpërthyer për një arsye krejtësisht bizare.

Tre rusë po talleshin me një burrë të cili i thoshin se bartë çantë të “femrave”. Më saktësisht i kishin thënë se po duket si femër edhe me sjellje, transmeton Telegrafi. Dhe duket se këto komente nuk i pëlqyen këtij burri i cili pa hodhi në tokë çantën, rrahu brutalisht tre personat që talleshin me të.Madje njërin prej tyre nga goditja e fortë e përplasë në tavolinë dhe kur dy tjerët tentuan ta kapin, nuk patën sukses. Në një moment ata u munduan t’i kundërvihen duke e sulmuar me karrige. Por, ky veprim vetëm sa u kushtoi me shtrenjtë – ai arriti t’ua merr karrigen dhe t’i godet vazhdimisht me të. Siç raportojnë mediat ruse, ata ishin ballafaquar me një ish-ushtarak.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Bota

SHBA, një person me fat nga New Jersey fiton jackpotin e Mega Millions prej 1.13 miliardë dollarë

Një person i vetëm në New Jersey ka fituar çmimin e parë të Mega Millions…

LEXO ME SHUME
Categories Bota

Ndjekja si nëpër filma në arën me misër përfundon me aksident fatal (Video)

Këto janë pamjet kur një shofer i dehur ndiqet nga policia në një fushë me…

LEXO ME SHUME
Categories Bota

Sulmi tragjik në Moskë, Putin flet për herë të parë: Armiqtë tanë nuk do të na ndajnë

Presidenti rus Vladimir Putin ka folur për herë të parë pas sulmit tragjik që ndodhi…

LEXO ME SHUME
Categories Bota Lajme

Vdes aktorja Robin Bernard, trupi i saj u gjet në një fushë, mister shkaqet e vdekjes

Aktorja Robin Bernard, e njohur për rolin e saj në General Hospital, ka vdekur në…

LEXO ME SHUME
Categories Bota Lajme

Tërmeti i fortë shkund Malin e Zi, ndihet edhe në Tiranë!

Një tërmet i fortë është ndier në orët e para të mëngjesit në Malin e…

LEXO ME SHUME