Categories Lajme

U godit me thikë në qafë, përfundon në spital 36-vjeçari

Ditën e sotme një 36-vjeçar ka përfunduar në spital pasi ka marrë plagë të shumta me thikë në trup, ngjarja ka ndodhur në Sarandë.

Siç raportohet, Leonard Poçi është plagosur rëndë me thikë në qafë, shpinë dhe duar, momentalisht po merr ndihmën mjekësore në Urgjencën e Spitalit të Sarandës.

Policia ka njoftuar se 36-vjeçari është përdorues i lëndëve narkotike dhe në të kaluarën ka kryer vjedhje.

Ai është sulmuar me thikë nga një 32-vjeçar Dh.T., i cili është prangosur nga uniformat blu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Zbardhet ngjarja në Don Bosko/ Kasandër Noga dyshohet se dha urdhër për vrasje, por autorët ngatërruan objektivin

Drejtori i Policisë Tiranë Tonin Vocaj ka zbardhur detaje për një ngjarje e rëndë kriminale,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

“Zgjidhja nuk ishte vrasja”, sociologu për ngjarjen në Durrës: Familja shqiptare është zhytur thellë në kriminalitet

Sociologu, Gëzim Tushi, ka komentuar ngjarjen e rëndë që u raportua mëngjesin e kësaj të premte në…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Zbardhet dëshmia e djalit që vrau babanë: I thashë çohu dhe e qëllova katër herë me pistoletë

Është zbardhur dëshmia e djalit të madh të familjes Meta, Hyseni, i cili vrau babanë…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do të blihet me 95.5…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

I dënuar me burg për shitje droge, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë

Një 40-vjeçar i shpallur në kërkim nga policia, pasi rezulton i dënuar me 4.8 vite…

LEXO ME SHUME