Categories Bota, Lajme

U shit për 10 paund nga e ëma, përdhunohet dhe më pas vritet 3-vjeçarja (Video)

Një ngjarje tronditëse është raportuar në Paraguaj. Një 3-vjeçare është përdhunuar e më pas është vrarë. Ngjarja ka ndodhur në Pedro Juan Caballero. Gjithçka nisi kur e ëma e vogëlushes, Aurelia Salinas vendosi ta shesë atë tek një trafikant droge, në këmbim të një sasie kokaine me vlerë 10 paund.

Trupi i 3-vjeçarës është zbuluar nga vendasit në Pedro Juan Caballero, e mbështjellë me një këmishë mbi një shtrat në një shtëpi të braktisur, shkruajnë mediat e huaja.

Siç shihet edhe nga pamjet e publikuara më poshtë, vogëlushja e identifikuar me emrin Luz, merret nga shtëpia e saj nga trafikanti i drogës, ndërsa duket se ndërsa ecin në një rrugë të prishur, ai e godet me pëllëmbë për të mos ta lejuar të kundërshtojë.

Nëna e 3-vjeçares dhe i dashuri i saj u arrestuan, së bashku me një 17-vjeçare, e cila dyshohet se është gjithashtu e lidhur me krimin. Më shumë se 300 vendas morën pjesë në funeralin e Luz-it dhe disa fqinjët më vonë dogjën shtëpinë ku ishte gjetur trupi i saj.

https://twitter.com/i/status/1651747546803638273

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Djali i madh thuri planin! Vrasja dhe groposja e Pëllumb Metës nga tre fëmijët, zbulohet motivi i krimit. Hyseni i premtoi Hygertës se nëse merrte autorësinë…

21:59 – 03.03.24gsh Hetuesit në Durrës po kalojnë në sitë të imët të gjithë elementët…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Përgatituni për një javë me shi dhe borë, ja si do të jetë moti për 5 ditët e ardhshme

Vendi ynë gjatë kësaj jave do të dominohet nga kushte atmosferike të paqëndrueshme. Ditën e…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Aksident në Lushnjë, makina përplas një endacak dhe largohet me shpejtësi nga vendngjarja

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në në aksin rrugor Tre urat – Garbjan,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Plagosen me armë zjarri dy të rinj shqiptarë në Itali

Dy të rinj shqiptarë, të dy 26 vjeç, janë plagosur me armë zjarri në Itali,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Shpërthimi në biznesin e deputetit socialist të Lushnjes, ish-drejtoresha e Tatimeve: Ky është krim shtetëror

Para dy ditësh në Lushnjë ndodhi një shpërthim, ku humbën jetën babë e bir dhe…

LEXO ME SHUME