Categories Showbiz

U tha se janë ndarë, veprimi i Çiljetës i vulos të gjitha

Një pakujdesi me makinë për shkak se kishte konsumuar alkool më shumë se norma e lejuar, ka bërë që portieri i të kuqve, Alban Hoxha të arrestohej dje në orët e para të mëngjesit në afërsi të Parlamentit.

Albani do dilte dje para gjykatës për t’u njohur me masën e sigurisë, por seanca gjyqësore është shtyrë për sot, kështu që i është dashur që të qëndrojë edhe 24 orë në paraburgim.

Në ambientet e gjykatës dje është fotografuar edhe Çiljeta e cila ka shkuar t’i qëndrojë pranë Albanit. “Panoramasport” ka siguruar këtë foto të Çiljetës në ambientet e Gjykatës së Tiranës duke pritur vendimin që u shty për ditën e nesërme.

Me këtë foto marrin fund edhe thashethemet se Çiljeta dhe Albani janë ndarë, siç u përfol muajin e kaluar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Ikja jote më la pa frymë”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë

Një njeri shumë i shtrenjtë për Eni Çobanin është ndarë nga jeta. Juristja ka bërë…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Dashnor Diko futet në BBV me një karrocë me banane: Mos e neglizhoni këtë frut, ju mbyll gojën (Video)

Një ditë aspak e zakontë ishte kjo e sotmja në ‘Big Brother VIP 3’, teksa…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Rita Lati hyn në Big Brother Vip/ Si reagon Roza?

Vëllai i Madh i ka vendosur banorët në një sfidë shumë të vështirë këtë herë.…

LEXO ME SHUME