Categories Showbiz

Veshja e gruas së Kanye West “xhindos” italianët, i kërkojnë policisë t’i arrestojë ose dëbojë

Italianëve u ka sosur durimi me stilin e pazakontë të veshjes, me të cilin Kanye West dhe në veçanti e dashura e tij Bianca Censori shfaqen në publik.

Duket se gjoksi dhe të pasmet thuajse të zbuluara të Biankës janë të pahijshme për një vend konservator katolik si Italia, saqë tashmë po bëhen thirrje publike që policia të ndëshkojë me gjobë 28-vjecaren.

Është për t’u habitur që ajo nuk është arrestuar. Italia është shumë më konservatore, në këtë rast me të drejtë!”, shkroi një përdorues i rrjeteve sociale, teksa kritikonte paraqitjen e saj.

Arkitektja australiane po nxit polemika çdo ditë duke ecur praktikisht lakuriq në rrugë.

E njëjta gjë ndodhi të dielën kur ajo dhe Kanye dolën për darkë dhe bukuroshja brune kishte veshur një kostum ngjyrë nude pa sytjena, ndërsa gjoksin e mbulonte vetëm me një çantë të zezë.

Shpresoj që Italia t’i dëbojë të dy nga vendi. Plotësisht mungesë respekti ndaj një kulture katolike konservatore, italianët duhet t’i kishin nxjerrë jashtë”, theksoi një tjetër teksa komentoi veshjen e përzgjedhur nga 28-vjeçarja.

Nuk na duhen këto plehra në Itali”, komentoi një tjetër italian i revoltuar, që i konsideron vulgare veshjet e Biankës.

Veshja e gruas së Kanye West “xhindos” italianët, i kërkojnë policisë t’i arrestojë ose dëbojëVeshja e gruas së Kanye West “xhindos” italianët, i kërkojnë policisë t’i arrestojë ose dëbojëVeshja e gruas së Kanye West “xhindos” italianët, i kërkojnë policisë t’i arrestojë ose dëbojëVeshja e gruas së Kanye West “xhindos” italianët, i kërkojnë policisë t’i arrestojë ose dëbojë

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME