Categories Lajme

Video/ Vuçiçin e bezdisin thirrjet e shqiptarëve: A nuk i ka mësuar njeri që të sillen denjësisht?

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç duket se është vënë në siklet, kur gjatë një prononcimi për mediat lidhur me takimin që pati me homologun nga Kosova Hashim Thaçi, disa shqiptarë nisën të bërtisnin nga ndërtesat në Bruksel.

Televizioni Publik i Serbisë (RTS) pretendon se presidenti i tyre është sulmuar verbalisht nga disa shqiptarë, ndërsa ai intervistohej lidhur me takimin, që nuk shkoi mirë mes Thaçit dhe Vuçicit.

Siç mund ta shihni në minutën 12:45 sekonda në videon e mëposhtme, Vuçiç komenton thirrjen e shqiptarëve:

“Këta shqiptarë duan të bërtasin kaq shumë!

Askush nuk i ka mësuar se si të sillen në një mënyrë të denjë për të mos i penguar fqinjët?

Nuk ka rëndësi, do të mësohen me kohë”, tha Vuçiç.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME