Categories Lajme

Vlorë – I moshuari bie në kontakt me rrymën elektrike

Vlorë Informacion paraprak Rreth orës 19:30, në lagjen “Lef Sallata” pranë vëndit të quajtur “Bishti i Kalldremit” dyshohet se shtetasi Sh.L, 92 vjeç, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe si pasojë ndodhet në sallën e reanimacionit të Spitalit Rajonal Vlorë duke marrë ndihmë mjekësore. Grupi hetimor po kryhen veprimet në lidhje me sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. Njëkohësisht bëjmë me dije se nuk ka patur asnjë konflikt me armë gjatë mbrëmjes së sotme në qytetin e Vlorës e asnjë të plagosur.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME