Categories Lajme

Vorë, burri godet me sëpatë bashkëshorten pas koke

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Breg-Shkozë në Vorë.

Bëhet me dije se 72 vjeçari Qazim Budla ka goditur me sëpatë në kokë gruan e tij. Për pasojë kjo e fundit, Vasilika Budla ka mbetur e plagosur dhe është dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

72-vjeçari Budlla dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor, ndërsa mësohet se edhe më herët e ka dhunuar gruan e tij, pasi ka shenja të shumta në trup.Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e rrethanave.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Emri/ Ngjarja e rëndë: 29-vjeçarja nga Lushnja rreh vjehrrin

Një 29-vjeçare nga Lushnja ka dhunuar fizikisht vjehrrin e saj. Ngjarja ka ndodhur në fshatin…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Detaje/ U dënua për aksidentin tragjik me 5 të vdekur, përfiton nga amnistia Rexhina Celhaka! Lot e përqafime me të atin te dera e burgut

Bedri Celhaka mundi ta përqafonte për herë të parë pas 3 vjetësh jashtë hekurave, vajzën…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Hajdutët shënjestrojnë makinat, tre raste në pak ditë në një fshat në Klos

Banorët e fshatrave të Xibrit në Bashkinë e Klosit po ndjehen të pasigurtë çdo ditë…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

VIDEO/ “Ndihmë-ndihmë” – Maja hyn në banesë duke thyer derën, por ia merr ulërimave nga ballkoni pa e prekur njeri, ish bashkëshorti filmon gjithë skenën: Largohu!

Pas lajmit se këngëtarja e muzikës popullore “Maya” ishte dhunuar nga bashkëshorti i saj nga…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Amnistia penale/ Drejtori i IEVP Vlorë jep lajmin: Mund të përfitojnë dhe të tjerë të dënuar në ditët në vijim

Edmond Leka, drejtor i IEVP Vlorë, thotë se në ditët e ardhshme mund të ketë…

LEXO ME SHUME