Categories Showbiz

Zbulohet mashtrimi i Efit! Publikohet video kur Efi fliste për raportin me Luizin: Jam lidhur me të vetëm prej Kiarës

Fansat kanë nxjerrë zbuluar Efin pas deklaratës së bërë mbrëmjen e djeshme ku tha se është afruar me Luizin shumë kohë përpara se të bëhej shoqe me Kiarën.

Në videon ku shfaqet Efi para eliminimit ajo shprehet se i vetmi njeri që e ka shtyrë të afrohet me Luizin ka qenë Kiara për shkak të miqësisë që ato kanë pasur bashkë.

“I vetmi njeri që jam afruar sentimentalisht është vetëm Kiara, nuk është Luizi. Luizi është pjesë që vjen aty kur jemi bashkë”, është shprehur Efi në atë kohë.

Efi në atë kohë.

Por ndryshe mendon Efi sot pasi ka parë nga jashtë popullaritetin e Luizit duke bërë vazhdimisht video në mbështetje të tij për të marrë përkrahje nga fansat e Luizit.

Teksa po qëndronin në verandë, Luizi pyeti Ronaldon se si është futur ai në shoqëri me të edhe Efin. Ronaldo pohoi se shkaku ka qenë Kiara, por Efi e hodhi poshtë këtë gjë.

Luizi: Ronaldo, si jam futur unë në shoqëri me ty dhe Efin?

Ronaldo: Prej Kiarës

Efi: Unë jam futur në shoqëri me Luizin prej Kiarës?

Ronaldo: Të dy jemi futur prej Kiarës.

Ronaldo: Hajde unë ti, Kiara dalim në një cep të shtëpisë dhe flasim.

Efi: Nuk lejohet.

Ronaldo: Po më dhimbsesh shumë në këtë situatë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Besi dhe Xhensila nën hetim? Avokatja: Divorci, manovër për të shpëtuar pasurinë

Prej disa ditësh, rrjeti po zien sërish pas lajmit se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj,…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Jam mbesa e Dritëroit, e kam xhaxha…” / Si përfundim, kjo është lidhja biologjike mes Ilnisës dhe Dritëro Agollit!

Shpesh herë Ilnisa është shprehur se është mbesa e Dritëro Agollit dhe e ka xhaxha…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Ikja jote më la pa frymë”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë

Një njeri shumë i shtrenjtë për Eni Çobanin është ndarë nga jeta. Juristja ka bërë…

LEXO ME SHUME