Categories Lajme

Zhduket minoreni dhe e reja në Tiranë, prindërit japin alarmin

Dy persona të tjerë i shtohen listës së të zhdukurve nga banesat e tyre në Tiranë.

Sipas burimeve të Policisë Vendore, mësohet se K. Ç., 69 vjeç, banues në Tiranë, ka kallëzuar se, i është larguar nga banesa djali, A. Ç., 15 vjeç, ndërsa R. B., 42 vjeçe 42, banuese në Kamëz, ka kallëzuar se i është larguar nga banesa vajza, S. B., 19 vjeçe.

Komisariati i Policisë Nr. 3

  • Më datë 05. 12. 2018, shtetasi K. Ç., vjeç 69, banues në Tiranë, ka kallëzuar se, i është larguar nga banesa djali, A. Ç., vjeç 15, banues në Tiranë. Po punohet për gjetjen e tij. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë.

Komisariati i Policisë Nr. 5

  • Më datë 05. 12. 2018, shtetasja R. B., vjeçe 42, banuese në Kamëz, ka kallëzuar se i është larguar nga banesa vajza, S. B., vjeçe 19, banuese në Kamëz. Po punohet për gjetjen e saj. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME