Categories Lajme

Zjarr në mensën e një kopshti në Lezhë, fëmijët dhe prindërit përfshihen nga paniku

Foto ilustruese

Një kuti shpërndarëse energjie u përfshi nga flakët mëngjesin e sotëm në mensën e kopshtit “Beslidhja” në Lezhë. Fatmirsisht nga zjarri nuk ka të lënduar, por kjo ka krijuar panik tek fëmijët dhe edukatoret pasi kishte shumë fëmijë që ishin në kopësht në ato momente.

Menza ndodhet në katin e parë, ndërsa fëmijët e kopshtit ndodheshin në katin e tretë. Bëhet e ditur se prindërit kanë shkuar për të marrë fëmijët.

Zjarrfikësja ka mbërritur në vendngjarje ku ka bërë të mundur shuarjen e flakëve, ndërkohë që kanë nisur hetimet.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME