Categories Kuriozitete

Kryetari bashkisë Veliaj feston ditëlindjen e parë si baba

I pari i qytetit të Tiranës, Erion Veliaj ka festuar 39- vjetorin e lindjes. Por kjo ditëlindje ka qenë ndryshe për kreun e Bashkisë së Tiranës pasi pak muaj më parë Erion Veliaj u bë baba. Në jetën e çiftit të parë të Tiranës erdhi Kajan.

Me rastin e ditëlindjes së tij, kryebashkiaku ka zgjedhur që të falenderojë të gjithë miqtë e tij për urimet që i kanë bërë në ditën e lindjes përmes një fotoje të veçantë familjare ku është bashkë me Ajolën dhe djalin e tyre të vogël, Kajanin

E vendosur pranë pemës së Vitit të Ri, e gjithë familja duket mjaft e lumtur duke festuar ditëlindjen e Kryebashkiakut.

Përmes një statusi në rrjetin e tij social Veliaj shkruan në instagram : Shumë faleminderit të gjithëve për urimet, jeni një bekim i vërtetë! E çmojmë përditë mbështetjen tuaj e ju duam pafund. Eri, Ajo dhe Kai!

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 30 Maj 2024

Dashi Sot është një ditë e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Shfrytëzojeni pasi…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

ZBULIMI/ Shkencëtarët mund të kenë zgjidhur misterin e piramidave të Egjiptit

Shkencëtarët mendojnë se kanë zgjidhur misterin e mënyrës se si 31 piramida, përfshirë kompleksin e…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Diel 19 Maj 2024

Dashi Dite shume e trazuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje.…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 15 Maj 2024

Dashi Këtë ditë duhet të mendoni që të ndryshoni garderobën tuaj: rrobat që nuk i…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 14 Maj 2024

Dashi Asgjë për t’u veçuar gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Merrini gjerat…

LEXO ME SHUME