Categories Lajme

Aktorja e famshme arrestohet në mes të rrugës

Të premten herët në mëngjes, aktorja dhe komediania Tiffany Haddish u arrestua në Beverly Hills pasi ishte duke i dhënë makinës nën ndikimin e substancave.

Haddish, e njohur për talentin e saj të të bërit humor në ekranin e madh, u arrestua rreth orës 5:45 të mëngjesit pas raportimeve se makina e saj po pengonte korsitë në Beverly Drive.

Policia e Beverly Hills konfirmoi incidentin, duke deklaruar se Haddish ishte mbajtur në burg dhe përballej me akuza të “drejtimit të makinës nën ndikimin e substancave”.

Kjo është hera e dytë që Haddish arrestohet për të njëjtën arsye, pas arrestimit në janar 2022. Arrestimi i mëparshëm përfshinte akuza për ndalim të parregullt në rrugë pasi Haddish dyshohet se po flinte në timon.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Horoskopi për ditën e Premte, 19 Prill 2024

Dashi Do të jeni të shqetësuar për shkak të disa debateve që keni pasur së…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

‘Koka’ e mafias/ Prokuroria ekuadoriane lidh shqiptarin Dritan Gjika dhe 4 persona të tjerë me pastrimin e 31 milionë dollarëve

Një gjykatës kundër korrupsionit vendosi të lidhë këtë të enjte, pesë persona të tjerë me…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vrasja e Gentian Bejtjas: Zbulohet një mjet tjetër i autorëve, dyshohet ka lëvizur drejt Kamzës

Hetimet për vrasjen e Gentian Bejtajt të kryer më 15 mars të këtij viti, kanë…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Shqipëria e 6-ta në Evropë për aksidentet, ekspertët: Shkak, sinjalistika në rrugë

Raporti më i fundit i Institutit Europian të statistikave e rëndit vendin tonë të gjashtin…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Dyshohet se dhunoi bashkëshorten e tij, arrestohet 62-vjeçari në Korçë

Policia në Korçë ka arrestuar një 62-vjeçar, pasi dyshohet se ka dhunuar bashkëshorten e tij.…

LEXO ME SHUME