Categories Lajme

Burg të riut nga Fushë Kuqja, alibia në gjyq: Do i çoja motrës një porosi, s’di gjë për drogën!

“Arrest me burg” për 31-vjeçarin Armando Papa, i cili u kap me një sasi heroine. Vendimi u dha sot nga Gjykata e Tiranës.

Në sallën e gjyqit, Papa mohoi se kishte lidhje me 41 kg lëndë narkotike që iu gjetën në makinë.

Para togave të zeza Papa ka deklaruar se po shkonte në Rinas për t’i dërguar një porosi motrës së tij, duke shtuar se pakot me drogë ia kanë vendosur në makinë pa dijeninë e tij.

Ndërkohë, avokati i tij ka kërkuar një masë më të lehtë, pasi Papa sipas tij vuan nga sëmundje e pashërueshme dhe duhet që të marrë trajtim mjekësor.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME