Categories Kuriozitete

Dashuria e përjetshme e Mbretëreshës me çantën e saj (Foto)

Të gjithëve na ndodh të kemi një aksesor më të pëlqyer se gjithçka tjetër. Kjo na bën ta përdorim atë sa më shpesh. Duket se edhe Mbretëresha nuk bën përjashtim në këtë pjesë. Shpesh Elizabeta e II-të është komentuar për kombinimet e saj më të veçanta që zgjedh në çdo dalje publike, ndërsa së fundi është folur për çantën e saj të cilën ajo e mban rregullisht më shumë se 50 vite.

Dashuria e përjetshme e Mbretëreshës Elizabeth për çantën e saj Launer ka dalë në ballë nga një artikull i botuar nga Mirror UK, shkruar nga Zoe Forsey. Në artikullin thuhet se “Mbretëresha është duke përdorur të njëjtën çantë për 50 vjet – duke përfshirë edhe takimet dhe daljet e saj shumë të veçanta “. Duket se çanta Launer, mbetet një ndër gjërat më të preferuara të Mbretëreshës. Sipas artikullit të botuar në Mirror më 8 janar, Mbretëresha e mban këtë çantë për çdo rast të rëndësishëm duke përfshirë angazhimet zyrtare, vizitat presidenciale dhe ngjarjet e tjera kryesore.

 

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 30 Maj 2024

Dashi Sot është një ditë e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Shfrytëzojeni pasi…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

ZBULIMI/ Shkencëtarët mund të kenë zgjidhur misterin e piramidave të Egjiptit

Shkencëtarët mendojnë se kanë zgjidhur misterin e mënyrës se si 31 piramida, përfshirë kompleksin e…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Diel 19 Maj 2024

Dashi Dite shume e trazuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje.…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 15 Maj 2024

Dashi Këtë ditë duhet të mendoni që të ndryshoni garderobën tuaj: rrobat që nuk i…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 14 Maj 2024

Dashi Asgjë për t’u veçuar gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Merrini gjerat…

LEXO ME SHUME