Categories Showbiz

“Do kishe përfunduar në polici”/ Sherr i ashpër mes vajit të nxehtë në kuzhinë/ Erjola: Je skizofrene! Ilnisa: Kështu të kanë mësuar prindërit?

Një konflikt mes Ilnisës dhe Erjolës në kuzhinë, rrezikoi të dyja vajzat, që po gatuanin me vaj të nxehtë.

Erjola shkoi në kuzhinë të gatuante disa vezë, por nuk u lejua nga Ilnisa. Gazetarja e kritikoi se po e bënte pis me vaj, ndërsa moderatorja i kujtoi se kuzhina nuk është pronë e saj. Nga ana tjetër, Meri u kërkoi të kenë kujdes. Por më tej, banoret kaluan në ofendime ndaj njëra-tjetrës. Erjola e quajti skizofrene, ndërsa Ilnisa e pyeti “kështu të kanë mësuar prindërit”.

Pjesë nga debati:

Erjola: Mos më shty tiganin, se mund të digjem

Ilnisa: Ti erdhe… çfarë taskirati kam që po më bën me pika

Erjola: Po ti avash se më shtyve tiganin me vaj të nxehtë, doje të më digjje o skizofrene

Ilnisa: Çfarë the m’i

Erjola: Po më shtyve tiganin

Ilnisa: Çfarë the

Erjola: Po ik o Ilnisa na lër rehat, atë thashë!

Ilnisa: Sheh ndonjë pasqyrë këtu, duke parë veten

Erjola: Më lër se erdha për qetësinë time, mos më cito

Ilnisa: Si nuk të vjen turp

Erjola: Ik se me ty nuk rrihet, nuk hahet, nuk pihet

Ilnisa: Kujdes se po gatuaj, shiko si më bëre

Meri: Kujdes se keni gjëra të nxehta dhe po bëni ndonjë dëm, ju lutem qetësohuni se do të digjeni

Erjola: Të më kishte rënë vaji mua, e shikoje ti si fluturoje, do kishe përfunduar në polici

Ilnisa: Nuk ka kamera këtu? Që ti je hipokritja dhe mashtruesja më e madhe në këtë shtëpi, kjo nuk do mend

Erjola: Ik, se ti edhe në bukë do sherr

Ilnisa: Do protagonizëm

Erjola: Protagonizëm do ti se nuk të fola

Ilnisa: Sa turp

Erjola: Nuk e ke marrë me tapi

Ilnisa: Turp për ty, kështu të kanë edukuar prindërit?

Erjola: Të më përmedësh babin dhe nënën që nuk e kam, unë nuk ta lejoj. Si më provokon te prindërit, kur e di që nuk i kam. O ndyrësirë. Nuk bie në nivelin tënd./m.j

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME