Categories Lajme

Dyshohet se ka përdhunuar të miturën, autoritetet britanike publikojnë foton e “shqiptarit të rrezikshëm”

Autoritetet britanike kanë publikuar foton e pesë personave të shpallur në kërkim për krime të rënda, mes tyre edhe një i ri shqiptar.

Bëhet fjalë për shqiptarin Ron Domi, i cili është rreth 20-25-vjeç, me flokë të errëta, mjekër dhe i dobët.

Ai dyshohet për krimin e rëndë të përdhunimit të një fëmije. Sipas autoriteteve në Britani, Domi ka lidhje me persona në Edmonton, në veri të Londrës si dhe me komunitetin shqiptar aty.

Ron Domi, i cili njihet edhe me pseudonimin Alex Brussels, dyshohet si autor i kirmit të rëndë të ndodhur në Luton, të dielën e 23 tetorit.

Policia britanike i ka bërë thirrje qytetarëve që e shohin atë, të mos i afrohen por të telefonojnë menjëherë autoritetet.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Vrasja e biznesmenit Edmond Papa, Gjykata e Tiranës refuzon kërkesën e dy autorëve të dyshuar për gjykim të shkurtuar

Gjykata e Tiranës ka refuzuar kërkesën për gjykim të shkurtuar të Andrew Bodes dhe Albano Velos,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Sekuestrohen pasuri me vlerë 300 mijë euro në Tiranë! Ja kujt i përkasin

Një pasuri me vlerë 300 mijë euro është sekuestruar, pasi dyshohet se e kanë burimin…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Akuzohet për shpërdorim detyre, pezullohet efektivi në Vlorë

Pezullohet efektivi në Vlorë. Mësohet se nënkomisari me inicialet M.Q., akuzohet për shpërdorim detyre. “Agjencia…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

N*do në Durrës, turisti përfundon në Polici

Një turist është bërë lajm në Durrës dhe ka shqetësuar komunitetin. Me çantë pas shpine,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Hajduti vjedh çantat dhe paratë nga makina e turistit në Vlorë, arrestohet 36-vjeçari

Vodhi një shumë parash dhe sende personale, në një automjet të parkuar, identifikohet, kapet dhe…

LEXO ME SHUME