Fashion

Stili i mahnitshëm i Gigi Hadid si nënë

Modelja Gigi Hadid dhe ylli i muzikës pop Zayn Malik mirëpritën vajzën e tyre Khai  në shtator të vitit 2020. Që atëherë, Hadid është fotografuar duke bërë shëtitje me të porsalindurën e saj dhe duke shijuar shumë muajt e parë me të voglën e saj.

Është e vështirë të dukesh në trend në muajt e ashpër të dimrit në qytetin e New York-ut, e lëre më edhe me jetën si një nënë e re, por modelja është më elegant se kurrë.Disa nga zgjedhjet e Hadid pallto të gjata, ngjyra të përshtatshme me stinët dhe xhupa të shkurtër. Disa nga kombinimet më të bukura të Gigit si nënë i gjeni më poshtë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close