Categories Fashion

Stili i mahnitshëm i Gigi Hadid si nënë

Modelja Gigi Hadid dhe ylli i muzikës pop Zayn Malik mirëpritën vajzën e tyre Khai  në shtator të vitit 2020. Që atëherë, Hadid është fotografuar duke bërë shëtitje me të porsalindurën e saj dhe duke shijuar shumë muajt e parë me të voglën e saj.

Është e vështirë të dukesh në trend në muajt e ashpër të dimrit në qytetin e New York-ut, e lëre më edhe me jetën si një nënë e re, por modelja është më elegant se kurrë.Disa nga zgjedhjet e Hadid pallto të gjata, ngjyra të përshtatshme me stinët dhe xhupa të shkurtër. Disa nga kombinimet më të bukura të Gigit si nënë i gjeni më poshtë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Fashion

Si të kaloni me stil nga dimri në pranverë: Ja 9 kombinime

Kapërcimi i stinëve, do të thotë njëherësh edhe kalim nga temperaturat e ftohta të dimrit…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Me te gjata dhe elegante/ Keto jane 5 veshjet qe do ju bejne te mos i tregoni kilet e teperta qe keni

Femrat e shkurtra zakonisht ankohen dhe duan të jenë më të gjata. Nuk është se…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Versace ‘shpërthen’ në ngjyra në Javën e Modës në Milano

Shtëpia italiane e modës Versace ofroi pantallona të gjera dhe fustane të ngushta në shfaqjen…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Trendi i palltove për 2022-in/ Ja ngjyra që nuk duhet të mungojë nga gardëroba juaj

Palltot me mëngë të gjata, rrip në bel dhe voluminoze është trendi i fundit për…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Njihuni me palltot që nuk duhet të mungojnë nga gardëroba juaj këtë vjeshtë (Foto)

Ndonëse jemi në fund të verës, pasarelat e modës dhe blogeret prej kohësh na paraqesin…

LEXO ME SHUME