Categories Lajme

Fier: Një grua gjendet e vdekur brenda shtëpisë së saj, dyshohet se…!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditë ne sotme në Fier, ku një grua ëhstë gjetu r e pajetë në shtëpinë e saj.

Mësohet se ngjarja ka ndodhru në lagjen “Kryengritja e Fierit” mesditën e sotme, teksa viktima është 70-vjeçarja gjinovefa Toro.

Mësohet se forcat zjarrfikëse kanë hapur me forcë derën, ku edhe kanë gjetur gruan e pajetë, e cila më pas është transportuar me ambulancë drejt spitalit rajonal të Fierit për të bërë ekspertizën.

70-vjeçarja kishte dalë të blinte bukë rreth 1 orë para se të humbte jetën. Ndërkohë, e moshuara kishte harruar qumështin në zjarr dhe aroma e djegies ka “alarmuar” banorët e pallatit ku ajo jetonte

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Tiranë/ I shpallur në kërkim, arrestohet 40-vjeçari

Ditën e sotme, në rrugën “Jordan Misja”, forcat e policisë kanë arrestuar shtetasin Kledist Hysa,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Zbardhet ngjarja në Don Bosko/ Kasandër Noga dyshohet se dha urdhër për vrasje, por autorët ngatërruan objektivin

Drejtori i Policisë Tiranë Tonin Vocaj ka zbardhur detaje për një ngjarje e rëndë kriminale,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

“Zgjidhja nuk ishte vrasja”, sociologu për ngjarjen në Durrës: Familja shqiptare është zhytur thellë në kriminalitet

Sociologu, Gëzim Tushi, ka komentuar ngjarjen e rëndë që u raportua mëngjesin e kësaj të premte në…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Zbardhet dëshmia e djalit që vrau babanë: I thashë çohu dhe e qëllova katër herë me pistoletë

Është zbardhur dëshmia e djalit të madh të familjes Meta, Hyseni, i cili vrau babanë…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do të blihet me 95.5…

LEXO ME SHUME