Categories Showbiz

FOTO/ U rendit i dyti pas Stresit në BBVK, Vedati hatërmbetje ndaj produksionit dhe publikon…

Në finalen e “Big Brother VIP” Stresi dhe Vedat Bajrami ishin përballë njëri-tjetrit kokë më kokë. Por, në fund ishte reperi ai që triumfoi duke marrë 160 mijë euro.

Dhe duket se kjo ka shkaktuar kontestime dhe hatërmbetje te Vedati. Siç e do tradita, pas mbarimit të formatit është mbajtur “Post Big Brother Vip Kosova” ku të pranishëm ishi një pjesë e madhe e banorëve.

E që në fillim mori vëmendje mungesa e Vedat, për të cilin Elita Rudi tha se nuk ka pranuar ftesën.

Ndërkohë që transmetimi i emisionit vijonte, Vedati ka publikuar në mediat socuale një sondazh, ku ai ka marr 40 përqind të votave për fotues, kështu edhe duke dalë i pari nga të gjithë finalistëve.

“I popullit jam dhe do të mbetem gjithmonë ne zemrat e tyre”, ka shkruar Vedati duke ironizuar kështu produksionin.

FOTO/ U rendit i dyti pas Stresit në BBVK, Vedati hatërmbetje ndaj produksionit dhe publikon...

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME