Categories Politike

Garë e fortë për kreun e Partisë Socialiste në Gramsh, ja emrat që po “sfidohen” përballë Gjiknurit dhe Denajt

Në oborrin e pallatit te kulturës në Gramsh  u mbajt mbledhja e anëtarësisë se zgjeruar të Partisë Socialiste nën drejtimin e anëtarëve të komisionit të vlerësimit të përfaqësuar nga drejtuesi politik Damian Gjiknuri dhe anëtaret Anila Denaj dhe Romina Kuka.

Tetë kandidatet, të cilët mbajnë pozicione të caktuara në administratë shpalosën vizionin  e platformës së tyre për të drejtuar degën e Partisë Socialiste në qytet.

KANDIDATËT:

1 – Afrim Shtylla me profesion ekonomist aktualisht drejtor ekonomik prane bashkise Gramsh.

2 – Besmira Qose Braceme profesion ekonomiste aktualist mbat postin drejtoresh DSHP Gramsh.

3 – Enis Zani me profesion inxhiner mekanik +finance  aktualisht mban postin e drejtorit te OSHE Gramsh , kreu i PS prej vitit 2020 ish kreu i fresh prej 4 vitesh.

4 – Kristela Xheka me profesion ekonomiste aktualisht mban postin e pergjegjese e finances pran bashkisë Gramsh.

5 – Elidian Koçi me profesion jurist aktualisht mban postin jurist pran bashkise Gramsh.

6 – Viserion Biçi me profesion jurist aktialisht avokat privat.

7 – Lorena Zogu me procesion  juriste aktualisht mban postin drejtoresh e sherbimeve prane bashkise Gramsh.

8 – Ergita Kaso me profesion inxhiner/e informatike aktualisht mban postin e nënkryetare së bashkise Gramsh.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Politike

Princi William i dorëzon titullin e lartë ‘OBE’ pedagogut shqiptar Andi Hoxhaj

Princi William i ka dorëzuar pedagogut shqiptar Andi Hoxhaj titullin e lartë të Urdhrit më…

LEXO ME SHUME
Categories Politike

Berisha: Beleri në burg për interesat mafioze të Olsi Ramës dhe Edi Ramës në brigjet e Himarës

Kreu i PD, Sali Berisha deklaroi sot se vendimi për të mbajtur në burg Belerin…

LEXO ME SHUME
Categories Politike

Kërkesa e Zelenskyt për prodhim municionesh për Ukrainën, Rama: Të gjithë thanë po, jo vetëm Shqipëria

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, ka deklaruar se vendet e Ballkanit Perëndimor i kanë thënë…

LEXO ME SHUME
Categories Politike

Pse ishte Alex Soros në samit? Rama nuk ia kursen gazetares: Harroi të të pyeste ty

Është zhvilluar ditën e stome në Tiranë Samiti BE- Ballkani Perëndimor. Teksa është ezauruar e…

LEXO ME SHUME
Categories Politike

Shtyhet seanca për Belerin, avokati: Proces i montuar për të mbajtur Himarën

Shtyhet për në 5 mars seanca për Alfred Belerin, kryebashkiakun e pabetuar të Himarës. Në…

LEXO ME SHUME