Categories Lajme

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 15 Prill 2023

Dashi

Nëse jeni ne një lidhje do kuptoheni edhe me mire me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe do i zgjidhni ne këtë mënyrë te gjitha problemet qe keni pasur. Beqaret do kenë frike te pranojnë te dalin me dike sepse do iu duket sikur do humbasin lirinë e tyre. Ky ne fakt do jete një gabim. Ne planin financiar gjendja ka për te qene goxha e mire kështu qe për këtë sektor nuk do keni për çfarë te shqetësoheni.

Demi

Mos shpresoni sot për një jete ne çift harmonike dhe te qëndrueshme sepse nuk do mund ta keni. Do e gënjeni te dy palët njeri-tjetrin dhe kjo do krijoje hendeqe mes jush. Beqaret do kenë plot njohje te reja, por ende nuk kane për te ndodhur ndryshime ne status. Nëse FInancat kane qene te mira kohet e fundit as sot nuk do ketë tronditje. Do jeni mjaft te logjikshëm.

Binjaket

Tregohuni sa me te arsyeshëm dhe largpamës sot ju te dashuruarit sepse përndryshe keni për te pasur debate te forta me partnerin. Mos mendoni vetëm për veten tuaj sepse kështu nuk mund te çohet lidhja përpara. Beqaret do ëndërrojnë tej mase dhe realiteti do ju duket plotësisht zhgënjyes. Urani do jete planeti qe do ndikoje negativisht tek financat dhe do ju nxite te shpenzoni me sy mbyllur.

Gaforrja

Do jeni me te hapur se me pare me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe do i kuptoni edhe me mire ndjenjat e njeri­tjetrit. Pavarësisht se nuk mund te shprehet hapur ai qe keni ne krah ju do tej mase. Beqaret do bëjnë çdo lloj përpjekjeje për ta ndryshuar statusin e tyre dhe do ja arrijnë qëllimit. Nëse keni pasur probleme financiare sot është koha e duhur për t’i rregulluar.

Luani

Yjet do ndikojnë pozitivisht tej jeta juaj ne çift gjate kësaj dite dhe do ju bëjnë qe ne çdo moment te përjetoni kënaqësi dhe emocione te paimagjinueshme. Edhe beqaret do jene me fat dhe do fillojnë një lidhje afatgjate dhe te bukur. Buxhetin duhet ta mbani me tepër nen kontroll ne mënyrë qe mos keni probleme. Shmangni shpenzimet e mëdha dhe për gjithçka reflektoni me kujdes.

Virgjeresha

Dite mjaft premtuese duket kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Vështirësitë dhe problemet e kaluara do harrohen nga te dy palët dhe optimizmi do iu pushtoje. Beqaret mundet edhe te mos e gjejnë princin e tyre te kaltër, por do kalojnë një dite vërtet interesante dhe emocionuese. Ne planin financiar do jeni me te përgjegjshëm dhe do e mbani situatën nen kontroll.

Peshorja

Asgjë nuk ka për te ndodhur sot për juve qe jeni ne një lidhje dhe do kaloni një dite plotësisht te qete. Me mire kështu sesa te lumturoheni një çast dhe te vuani një çast tjetër. Beqaret do realizojnë njohje te reja gjate darkave tek miqtë. Sot vetëm flirtoni dhe joshni, mos hidhni hapa me shume. Ne planin financiar keni për te qene me shume fat. Gjendja do përmirësohet tej mase.

Akrepi

Ata qe janë prej kohesh ne një lidhje do kenë një dite te bukur dhe një mbrëmje romantike sot. Emocionet do jene me te forta edhe nga sa kishin menduar. Beqaret ka rrezik te jene impulsive sot dhe do bëjnë disa gabime te pafalshme. Çdo gjë do ketë pasoja tek e ardhmja. Nëse me financat do tregoheni te kujdesshëm dhe te arsyeshëm nuk do iu ndodhe asgjë e keqe.

Shigjetari

Ju te jeni ne një lidhje ka rrezik te shihni dike tjetër sot dhe mund ta tradhtoni atë qe keni ne krah. Kjo gjë mund te mos dale ne drite menjëherë, por me siguri qe do shkatërrojë gjithçka qe keni ndërtuar. Beqaret do jene më me fat se asnjëherë me pare dhe jeta do ju ndryshoje për mire. Buxheti nuk do ketë asnjë lloj tronditjeje kështu qe mund te rini te qete ne këtë sektor.

Bricjapi

Klima yjore për ata qe janë ne një lidhje do filloje te ngrohet disi sot. Do e kaloni fazën e vështirë ne te cilën ndodheshit dhe do merrni fryme me lirisht. Beqaret do preferojnë aventurat kalimtare ne vend te lidhjeve serioze. E rëndësishme është qe do ndihen mire. Buxheti do filloje te ketë përmirësime fale gjithë masave qe keni marre kohet e fundit dhe fale ndihmës se te afërmve.

Ujori

Yjet do iu sjellin paqen dhe qëndrueshmërinë ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Do ja kaloni me se miri ne krahët e atij qe dashuroni dhe nuk do kërkoni asgjë me tepër. Beqaret duhet te tregohen te kujdesshëm me personat qe do takojnë sepse mund te jene gënjeshtare. Financat do jene te mbrojtura dhe nuk do ju dale as problemi me i vogël.

Peshqit

Sot nuk duhet t’i neglizhoni as detajet me te vogla te jetës tuaj ne çift ju te dashuruarit sepse ato mund te ndryshojnë gjithçka. Beqaret qe janë prej kohës ne pritje te ndjesive te forta, sot do kenë ditën e tyre më me fat. Çdo gjë ka për te ndryshuar njëherë e mire. Për financat do përkujdeseni tej mase dhe nga ana tjetër do jeni edhe me shume fat.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME