Categories Showbiz

Ina Pojani në gjendje në gjendje aspak të mirë, ja video-mesazhi që i dërgon motrave: Do bëhem më mirë…

Ina Pojani nuk është bërë pjesë e podcastit “Mekast”, për shkak të problemeve shëndetësore.

Ajo i ka dërguar një video-mesazh në gjendje aspak të mirë dhe shprehet se do i bashkohet shumë shpejt podcastit.

Megi Pojani: Nuk e hapte dot programin me ne dhe është shumë e mërzitur për këtë. Ajo na ka dërguar një mesazh, ka diçka për të thënë.

Ina PojaniMotra mblidhini forcat dhe vazhdoni përpara dhe vazhdoni të bëni revolucion ashtu siç dini vetëm ju ta bëni. Unë do bëhem edhe më mirë dhe do jem pjesë e “Mekast” shumë shpejt. Tung.

Marsi Pojani: Dhëmballa ka patur dhimbje të tmerrshme dhe hoqi katër përnjëherë.

Megi Pojani: Sa vuan me gojën e shkreta!

Marsi Pojani: Ka pasur gjithmonë probleme.

Megi PojaniGojë skraparlliu.

Marsi Pojani: Si është goja e skraparlliut?

Megi PojaniËshtë fisi i gjyshes sonë nga mami. Dhëmbët nuk janë pika e tyre më e fortë. Kanë një rreth dhëmbësh, pra unaza e dhëmbëve është shumë e ngushtë dhe kur qeshin kanë një rreth, një unazë shumë të ngushtë dhe kur qeshin e kanë shumë të hapur, domethënë hapësira mes gojës…

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME