Categories Showbiz

‘Isha përgatitur për punë’/ Fifi reagon ashpër kundër clube-ve

Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi përmes një reagimi në Instagram “ka falenderuar” të gjitha clubet e natës në Kosovë dhe në Shqipëri janë treguar dashamirës me të dhe nuk e kanë ftuar për të kënduar.

Ajo ka theksuar se këtë verë ishte përgatitur që të punonte, por ajo është ftuar vetëm një herë në Sarandë, ndërkohë që tha se po preferojnë të ftojnë artistë të huaj.

Gjithësesi Fifi tha se kjo periudhë i ka shërbyer që të kalojë më shumë momente me të voglin e saj, Theo Mal.

Ja reagimi i plotë i Fifit:

“I falenderoj dhe i përshëndes të githë clubet në Kosovë dhe Shqipëri për këtë behar…(veço Orange Club Sarande që s’ju duka shtrenitë e më mori prap). Isha përgatitur këtë verë që të kem shumë punë po mesa duket s’jam aq In në treg dhe absolutisht Raf Camora, Luciano e këto të huait janë me mirë për tregun tonë.

Po s’ka problem… FIFI JU DO SHUMË PRAP DHE DO JU VIJË SIÇ KA ARDHUR PËRHERË.

Për datat e dimrit (në qoftë se doni me marr Fifin prap, se absolutisht s’më ka ngel hatri). Do merret dikush tietër me koncertet e mia, jo ai me te cilin keni kontaktu deri tani. Do ju njoftojë shumë shpejt.

Ama m’keni bo nder …SE JAM TU E SHIJU

RRITJEN E DJALIT… Mbase do kisha leke pak ma shumë po edhe pa këto mirë jam. Faleminderit ZOTIT Elhamdulilah!“

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME