Categories Showbiz

Këngëtarja e njohur flet pas divorcit: E dashuroj jetën si beqare!

Këngëtarja e njohur amerikane Kelly Clarkson nuk ka ndërmend të gjejë një partner të ri e kjo për faktin se ajo e adhuron jetën si beqare.

Në një bisedë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, Clarkson sqaroi për fansat se sa e vështirë ka qenë periudha pas divorcit nga ish-bashkëshorti Brandon Blackstock.

“A kam të dashur? Jo! Dhe as nuk jam duke kërkuar. E dini pse? Më pëlqen të jem beqare”, iu drejtua me këto fjalë fansave artistja e njohur.

Që kur ajo publikoi albumin e saj të fundit, Chemistry, shumë fansa kanë aluduar se shumica e këngëve i dedikohen ish-bashkëshortit të saj, por edhe periudhës pas divorcit që u finalizua vitin e kaluar.

Albumi tregon uljet dhe ngritjet e një marrëdhënieje të kaluar. Megjithatë, ajo ka treguar se transferimi në qytetin e Nju Jorkut për shfaqjen e saj televizive e ka ndihmuar jashtëzakonisht shumë të kalojë këtë periudhë të vështirë.

Fituesja e çmimit Grammy  ka treguar gjithashtu se edhe dy fëmijët e duan shumë jetën e re. Clarkson ka vajzën River Rose, nëntë vjeç dhe djalin Remington Alexander, shtatë vjeç, me ish-bashkëshortin Blackstock.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME