Kulture

Foto/ Oscar, ceremonia e Edicionit të 94-t, yjet dhe çmimet

Mbrëmë janë ndarë çmimet Oscar 2021. “CODA”, është shpallur filmi më i mirë. Ky film që ka në qendër njerëzit që nuk dëgjojnë dhe përpjekjet e tyre për të kuptuar botën, mori çmimin e madh.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close