Categories Showbiz

Ky është luksi i ri 2.580 metra katrorë i jLo dhe burrit të saj (Foto)

Jennifer Lopez and Alex Rodriguez vendosen ta shesin shtëpinë e tyre super luksoze në New York, pëër të gjetur një shtëpi më të madhe për ta dhe fëmijët e tyre. Ata e morën këtë vendim vetëm 10 muaj pasi që e blenë, ndërsa arsyeja për ta marr këtë vendim ishte se dyshja kishin nevoj për një shtëpi më të madhe, vlera e së cilës kap vlerën 15 milionë eurove.

Shtëpia e cila ka 2. 580 metra katrorë, ka gjithçka brenda, 3 dhoma të mëdha gjumi, 4 banjo, pishinë, një sallë të madhe për ushtrime, etj. Shikoni fotografitë dhe binduni vet për luksin e çiftit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME