Categories Showbiz

Mbas më shumë se një dekadë, ‘Spice Girls’ do të rikthehet të hënën

Grupi ikon ‘Spice Girls’ që u krijua në vitin 1994, grup i cili përbëhej nga Viktoria Adams,Ema Button, Meli B, Geri Halliwell dhe Mel C kanë vendosur të mblidhen dhe do të rikthehen me 8 koncerte ku të gjithë fansat e tyre do të gëzohen.

Po ashtu grupi ikon ka bërë një video mesazh e cila po mbahet sekret dhe pritët që të hënën ta bëjnë publike.

Hera e fundit që grupi u mblodh ishte Janari i vitit 2012.

Një gjë nuk është konfirmuar akoma pjesmarrja e modelës së njohur Victoria Beckham. Transmeton The Sun

Image

Image

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME