Categories Showbiz

“Mos u kthe më pashë vibratorin që ke në qafë”, Zhaklin Lekatari “arratiset” në Beograd pas Big Brother-it, “kryqëzohet” nga komentuesit (FOTO)

Ish-opinionistja e “Big Brother Vip 2”, Zhaklin Lekatari pas përfundimit të spektaklit është “arratisur” me pushime ne Beograd.

Ka qenë ajo vetë e cila e ka bërë të ditur këtë përmes një postimi në rrjete sociale. Zhaklin ka postuar një foto nga udhëtimi i saj në Beograd. Ajo që bie në sy janë komentet negative që nuk kanë munguar në foton e postuar nga ajo.

“Ju lutem më jepni vëmendje” , e ka ironizuar një komentues.

“Hajde rri anej mos u kthe mo ktej, pash vi*ratorin qe ke nqaf”, shkruan një tjetër.NEWSBOMB

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME