Categories Sport

Nuk po gjen më hapësira te Çelsi, Milani nis nga puna për afrimin e mesfushorit të “Bluve”

Ruben Loftus-Çik nuk është më i lumtur te Çelsi, pasi nuk po merr më minutat që i nevojiten dhe për këtë arsye i ka shprehur drejtuesve haptazi dëshirën për t’u larguar.

Duket se dhe këta të fundit pajtohen me këtë ide dhe janë të gatshëm të dëgjojnë çdo ofertë që vjen drejt mesfushorit anglez.

Siç bëjnë me dije mediat angleze, interes për të ka shfaqur Milani. Kuqezinjtë e shohin 27-vjeçarin si një alternativë të duhur për në mesfushë dhe janë gati të negociojnë për një huazim të mundshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Sport

Presidenti i La Ligas e bën të kryer, Mbappe do t’i bashkohet Real Madridit

Për presidentin e La Ligas, Javier Tebas, kalimi i Kylian Mbappes te Real Madridi është…

LEXO ME SHUME
Categories Sport

“Deja Vu”/ Roma likuidon Feyenoord pas llotarisë së penalltive

Roma ka eleminuar Feyenoord në sfidën e vlefshme për fazën e knock-out në Europa League.…

LEXO ME SHUME
Categories Sport

Barcelona dëshiron të mbyllë sa më parë transferimin në “Camp Nou” të kolumbianit 20 vjeçar Yaser Asprilla

Barcelona dëshiron të mbyllë që këtë pranverë transferimin në “Camp Nou” të talentit 20-vjeçar kolumbian…

LEXO ME SHUME
Categories Sport

Mbrëmje emocionuese! Sa shumë raste shënimi, Interi triumfon në “aktin” e parë ndaj Atletikos së Simeones

Mbrëmje emocionuese në “San Siro”, Interi triumfon ndaj Altetiko Madridit, me rezultatin 1-0 në sfidën e vendosur nga goli i Marko Arnautoviç në minutën e 79-të.  “Ziklatërit” dikuan ritmin e…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme Sport

Bastet sportive– Ja kush fiton vërtetë nga ligji i ri

Ligji për bastet sportive, i cili teknikisht mundet t’i rikthejë ato në treg pas më…

LEXO ME SHUME