Categories Lajme, Politike

Opozita hap sot fushatën në “Air Albania”- Deputeti i PD: Këtë herë për të fituar në 14 Maj. Numërimi mbrapsht ka filluar në të gjithë Shqipërinë

Deputeti i Partisë Demokratike Tritan Shehu ka bërë një status në rrjetet sociale të prag të hapjes së madhe të fushatës së koalicionit “Bashkë Fitojmë” në stadiumin “Air Albania”.

Ai shkruan se këtë herë rikthehen sërish në atë stadium, jo thjesht për t’u ringritur por për të fituar më 14 Maj.

Shehu thotë se numërimi mbrapsht ka filluar tashmë në të gjithë qytetet e Shqipërisë.

Statusi i Tritan Shehut

Perseri sot ne ate Stadium!

Kete here jo thjesht per tu ringritur!Por per te fituar me 14 Maj!

Te gjithe se bashku ne mesdite!

Numerimi “mbrapsht” ka filluar tashme.

Kudo, qe nga Gjirokastra, Libohova, Dropulli, Tepelena, Memaliaj, Kelcyra, Permeti….

Tirana, Durresi, Elbasani, Lushnja, Kukesi, Shkodra…

Ne te gjithe Shqiperine!

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME