Categories Lajme

Pas vendimit për t`u larguar nga shtëpia, Romeo bën lëvizjen e papritur

Teksa të gjithë prisnin që Heidi Baci dhe Romeo Veshaj të kalonin momente të bukura në suitë, duket se ka ndodhur e kundërta. Çifti ka debatuar dhe shkak ka qenë gjesti që aktori bëri kur shkuan në suitë pasi përfundoi spektakli i së martës të “Big Brother VIP3”.

Romeo vendosi që të linte vetëm në dhomë Heidin dhe të shkonte që të sqarohej me Julian Dedën, i cili ndodhej jashtë në oborr.

Por ajo që ka tensionuar akoma më shumë marrëdhënien e tyre, ka qenë pikërisht një dron i mbërritur pasditen e djeshme për Bacin, përmes të cilit këshillohej që të hapte sytë pasi Veshaj është maskilist dhe njeri fals.

Ndërkohë që të gjithë banorët janë përfshirë në këtë situatë, çifti po kalonte një gjendje jo të mirë emocionale dhe si pasojë kanë kërkuar që të dalin nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Por gjërat kanë ndryshuar gjatë mbrëmjes së djeshme. Teksa ishin të dy në xhakuzi, Romeo ka vendosur që t’i kërkojë ndjesë Heidit që e ka mërzitur.

“Më fal që të mërzita. Nuk dua unë që t’i të mërzitesh. Nuk ndodh dhe prandaj po qesh se nuk dua ti të mërzitesh. Jam në kulm të nervash dhe qesh se nuk dua që t’i të mërzitesh. Nuk e kupton këtë gjë? Më vjen plasja”, i thotë Romeo partneres së tij.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Vrasja e trefishtë në Memaliaj, shoqërohen në polici 27 persona!

27 persona janë shoqëruar në polici në lidhje me masakrën e ndodhur dy ditë më…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Ngjarja në Gramsh, policia mohon se ishte atentat: Ja nga se u shkaktua shpërthimi në mjetin e dy vëllezërve

Policia ka përfunduar hetimet paraprake lidhur me ngjarjen e sotme në Gramsh, ku një automjet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Hotelet në Sarandë dhe Ksamil ulin çmimet, nisin fushata në rrjete sociale

Thuajse dy javë më parë ishte e vështirë të siguroje për fundin e korrikut apo…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Aksident në Greqi, plagoset 62-vjeçari, makina tërheq zvarrë shqiptarin

Një 62-vjeçar me origjinë shqiptare mbeti i plagosur pas një aksidenti rrugor në zonën e…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

“Black out”, Microsoft: Preku mbi 8.5 milionë pajisje windows

Gjiganti Microsoft njoftoi se më shumë se 8.5 milionë kompjuterë në gjithë botën u përballën…

LEXO ME SHUME