Categories Fashion, Showbiz

“Pranverë 2021″/ Louis Vuitton prezanton modelet në stilin e ‘rrugës’ që mund t’i veshim të gjithë

Louis Vuitton përsëriti shfaqjen me veshje të ‘pranverë 2021’, për të kujtuar sërish emocionet e pasarelave, por tashmë në rrugë.

Kanë kaluar më pak se dy javë që kur Nicolas Ghèsquiere organizoi shfaqjen e tij të vjeshtës 2021 Louis Vuitton në Louvre, transmetuar drejtpërdrejt në botë pa asnjë audiencë.

Kjo “shfaqje” e solli sezonin në një fund energjik dhe të gëzueshëm, por në Singapor, shtëpia e modës, përsëriti koleksionin e saj të pranverës 2021, si një kujtesë e të gjitha pjesëve të reja emocionuese që filluan në dyqane tani. Konsideroni për gardërobën tuaj: minifunde të shoqëruar me xhaketa të përmasave të mëdha, kostume me atlete, dhe bluza me dizejno. Në shfaqjen e Singaporit, të pranishmit, panë veshjet dhe kombinimet e veçanta të LV.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME