Categories Lajme

‘S’më kthen paratë’/ I mori borxh 30 mijë euro dhe refuzoi t’ja shlyejë, kërcet grushti në Tiranë!

Një konflikt fizik mes dy personave ka ndodhur në rrugën Ndre Mjeda në Tiranë. Sapo ka dalë nga lokali, objektivi është goditur me grusht ndërsa agresori më pas është larguar me shpejtësi nëpër rrugicat e zonës. Shkak i konfliktit sipas policisë e cila i referohet dëshmisë së të dëmtuarit është një borxh rreth 30.000€. I dëmtuari pretendon në polici se ia ka dhënë borxh personit që e ka goditur me grusht por ky i fundit nuk ka pranuar që t’ia shlyejë dhe në debat e sipër e goditur me grusht.

Ngjarja është denoncuar në polici nga qytetarët që ndodheshin aty pranë të cilët të frikësuar kanë raportuar për konflikt me armë por nga hetimet e deritanishme nuk rezulton të jetë përdorur armë. Personi i dëmtuar nuk dëshiron të bëjë kallëzim. Aktualisht po vëzhgohen kamerat e sigurisë së bizneseve të zonës për të kuptuar lëvizjet e agresorit./m.j

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Përmbyset mjeti në autostradën Levan-Fier, detajet e para

Një aksident është shënuar pak minuta më parë në autostradën Levan-Fier, në afërsi të Spitalit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjergj Luca denoncon “Vodafone”: Më faturuan 1400 euro për 7 minuta “Roaming”

Kompania më e shtrenjtë telefonike “Vodafone Albania” është kthyer në problemin e përditshëm të qytetarëve…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Bulqizë/ Aksidentohet 19-vjeçari, transportohet menjëherë në spital

Është aksidentuar një 19-vjeçar ditën e sotme në Bulqizë. Aksidenti ka ndodhur rreth ores 14:15…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Arrestohet pronari i lokalit në Lushnjë, Ushtrohej veprimtaria e basteve sportive

Policia e Lushnjës ka goditur ditën e sotme një rast të ushtrimit të basteve sportive…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kërkohej në Sarandë për trafik droge/ Kapet në Selanik 32-vjeçari

Policia greke ka arritur të kapë në Dhiavata të Selanlikut të kërkuarin të Interpol, Adritak…

LEXO ME SHUME