Categories Showbiz

“Bashkëshortja s’do që të më prekë…” Bujar Qamili rrëfen sakrificat: Kam 18 vite që s’e festoj Vitin e Ri në shtëpi

Këngëtari Bujar Qamili ishte i ftuar në “Fitstation” në News24 ku rrëfeu karrierën në muzikë por edhe marrëdhëniet e tij me pjesëtarët e familjes. Ai tregoi për moderatoren Çenkuela Hasa se bashkëshortja ka qenë njeriu që ka sakrifikuar më shumë për shkak të profesionit të tij.

“Të them diçka që është e drejtë, njeriu që më ruan më shumë dhe më bezdis më shumë është gruaja, kur them më bezdis kam parasysh që ajo nuk do që një mizë me kalu për mos me u trazu unë. Një pjesë e madhe e jetës time artistike ka pasur lidhje me familjen, veçanërisht me gruan. Tani interesi i saj ndaj meje tani është më i madh. Gruaja është ajo që ka vuajtur më shumë karrierën time. Unë kam 18 vite që se bëj Vitin e Ri në shtëpi. Nuk është problemi te lekët por unë ndjehem mirë kur jam në punë”- tha artisti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Ikja jote më la pa frymë”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë

Një njeri shumë i shtrenjtë për Eni Çobanin është ndarë nga jeta. Juristja ka bërë…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Dashnor Diko futet në BBV me një karrocë me banane: Mos e neglizhoni këtë frut, ju mbyll gojën (Video)

Një ditë aspak e zakontë ishte kjo e sotmja në ‘Big Brother VIP 3’, teksa…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Rita Lati hyn në Big Brother Vip/ Si reagon Roza?

Vëllai i Madh i ka vendosur banorët në një sfidë shumë të vështirë këtë herë.…

LEXO ME SHUME