Categories Lajme

Tjetër aksident/ Drejtuesi i motorit gjendet nga kalimtarët i gjakosur në hyrje të Klosit, detaje

Një tjetër aksident i rëndë është shënuar në vend, ku pas përmbysjes së makinës në Lushnje, një person është aksidentuar me motor në Klos.

Burime bëjnë me dije se personi është gjetur nga disa kalimtarë i gjakosur në hyrje të qytetit, të cilët kanë njoftuar më pas policinë dhe ambulancën.

Mësohet se drejtuesi i motorit është transportuar drejt spitalit në gjendje të rëndë, ndërsa nuk dihen ende rrethanat e aksidentit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vihen nën kontroll flakët në Llogara, drejtori i zjarrfikëses: Zjarri patjetër që ka dorën e njeriut

Zjarri që ra pasditen e djeshme në Llogara është vënë nën kontroll, ndërsa po punohet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Detaje/ Euro, blloqe dhe telefona, çfarë iu sekuestrua Beqajt dhe bashkëpunëtorëve pas kontrollit në banesë dhe zyrë

Pas më shumë se një viti hetimesh, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është vënë sot…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

SPAK rëndon pozitën e ish-kryebashkiakut Jorgo Goro, sekuestrohen 4 ha tokë në Himarë

Rëndohen akuzat ndaj Jorgo Goros, tashmë në burg. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tentuan të trafikonin kokainë nga Amerika Latine, si ranë në pranga 3 shqiptarët në Itali

Një tjetër goditje e rëndësishme ndaj trafikut të drogës është kryer Guardia di Finanza e…

LEXO ME SHUME