Categories Showbiz

“Ua sa turp”, Kiara flet për banorët që nuk i shkuan në dasmë: Ça fytyrash kam parë!

Pas dasmës, Kiara dhe Efi kanë biseduar për banorët që preferuan të mos e shijonin momentin më të bukur në shtëpinë e BBV.

Kiara u shpreh e habitur kur Efi i tregoi se disa prej tyre nuk ishin as tek momenti i puthjes.

Efi: Ajo (Tea) kishte ardhur si me shku në larg o Zot

Kiara: Ça fytyrash kam parë!

Efi: Tani duhet të fillojë tamam loja, tani duhen goditur një nga një

Kiara: Nuk erdhi Dea, Amosi…

Efi: Fare, rrinin gjithë kohës atje

Efi: Ajo (Olta) erdhi sa mos të thonte njeri gjë, erdhi me një (bishtalec), as nuk i dha rëndësi fare, Xhonatani erdhi.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME