Categories Lajme

VIDEO/ Hipur mbi motor dhe me kaskë në kokë, Ish- politikania Grida Duma siç nuk e keni parë asnjëherë

Ish- politikania Grida Duma ka zgjedhur që fundjavën ta kalojë ndryshe. Moderatorja ka vendosur që të qëndrojë larg zhurmës mediatike, kryesisht për fushatën zgjedhore dhe ethet e kandidatëve.

Këtë të shtunë, Grida është zhveshur nga kostumi i moderatores dhe ka vendosur që të bëjë një udhëtim me motor në natyrë.

Por kë ka zgjedhur për ta shoqëruar në xhiron me motor? Është pikërisht djali i saj i cili nget  motorin, ndërsa nëna e tij ka  një mesazh motivues për të  gjithë.

“Ka disa ditë që janë për veten, për të shijuar gjërat e vogla më fantastike të jetës”, thotë Grid në mesazhin e saj.

 

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME