Categories Bota, Kuriozitete

VIDEO/ Tmerrohet qytetari, një person i maskuar tenton të hyjë me forcë në shtëpinë e tij

Një kamera sigurie ka kapur momentin kur një person i maskuar tentoi të hynte në një shtëpinë e një personi në Edinburg, Britani e Madhe.

Pamjet tregojnë burrin duke iu afruar derës së përparme të një shtëpie, përpara se të provonte të hapte dorezën dhe të largohej me shpejtësi. Kjo ndodhi në orën 4:20 të mëngjesit të së mërkurës në zonën Corstorphine të qytetit, por nuk dihet nëse burri u përpoq të kishte akses në ndonjë pronë tjetër.

Eddie Wong, i cili zotëron shtëpinë, dëshiron që të tjerët në zonë të jenë të kujdesshëm dhe të sigurohen që shtëpia e tyre të jetë e sigurt.

Ai ka publikuar videon teksa bën thirrje që të gjithë të bëjnë kujdes.

“Unë jam në Craigmount View dhe kjo është kamera ime e derës së përparme që kap një hajdut duke kontrolluar derën time të përparme më herët këtë mëngjes. Kujdes për të gjithë në zonë për t’u siguruar që dyert janë të kyçura.”- shkruajti ai.Daily Mail

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 24 Shkurt 2024

Dashi Ka ardhur momenti që të nisini të rishikoni strategjitë tuaja profesionale, në mënyrë që…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

NASA kërkon katër vullnetarë për në “Mars”

A keni menduar ndonjëherë se si është të jetosh në Mars? Tani ju mund të…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Premte 23 Shkurt 2024

Dashi Do të përfitoni nga aventurat e reja profesionale të cilat ju bëjnë protagonist të…

LEXO ME SHUME
Categories Bota

Elon Musk nominohet për çmimin Nobel për Paqen: Mbrojtës i fjalës së lirë

Emri i CEO-s të SpaceX, Elon Musk, është propozuar për çmimin Nobel për Paqen 2024…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi Ditor e Enjte 22 shkurt 2024

DASHI Sido që të ketë qenë jeta juaj kohët e fundit, Dielli do ju ndihmojë…

LEXO ME SHUME